Dollap banjo PVC prej druri me pasqyrë të ngrohtë LED

Përshkrim i shkurtër:

1. Materialet: PVC dhe legen akrilik

2. Zona e aplikimit: Shtëpi, banjo, Hotel, park

3. varur në mur/ në dysheme janë opsionale

4. Bëni lyerje me ngjyra të ndryshme

5.Legan: Legan akrilik Super i bardhë me tas të thellë


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

PVC, përkatësisht materiali klorur polivinil, është një produkt plastik. Stabiliteti i pllakës PVC është më i mirë dhe ka një plasticitet të mirë.Ky material është i papërshkueshëm nga uji, kur laheni në showroom, uji bie në dollap, nuk do të ketë asnjë problem. Për kabinetin PVC mund të lyeni me ngjyra të ndryshme.PVC është më tolerant ndaj nxehtësisë, është më i sigurt. PVC është rezistent ndaj flakës (vlera e retardantit të flakës mbi 40) Pasqyrë me dritë LED, kur e prekni, drita ndizet, kur prekni përsëri, drita fiket.

YEWLONG ka më shumë se 15 vjet përvojë në prodhimin e modeleve PVC.2015 morëm disa mostra në Turqi, morëm pjesë në Panairin në Stamboll.Çdo vit, ne merrnim dizajne të reja për të marrë pjesë dy herë në Panairin e KANTONIT në GUANGZHOU.Çdo herë, ne mund të marrim porosi të reja nga disa klientë dhe disa klientë vijnë për të vizituar fabrikën tonë.Tani do të kemi më shumë porosi projektesh me porosi të bëra me porosi, do të ofrojmë më shumë mostra të projektit tonë të ri në të ardhmen e afërt, të mirëpritur të mbani kontakt me ne.

Karakteristikat e produktit

1.5 vjet garanci
2. Uji apo lagështia nuk është problem për PVC
3.Funksioni i pasqyrës: Drita LED, Ngrohës, Ora, Koha, Bluetooth
4.Brenda lyerje dhe piktura e jashtme cilësi e njëjtë
5. Na kontaktoni në çdo kohë

Rreth Produktit

Rreth-Produkti1

FAQ

1, Si është garancia juaj?
A: Ne kemi 3 vjet garanci të cilësisë, nëse kemi ndonjë problem cilësor gjatë kësaj kohe, ne mund të furnizojmë pajisje për zëvendësim.

2, çfarë marke hardueri përdorni?
Përgjigje: DTC, Blum etj. Kemi më shumë marka për të zgjedhur.

3, A mund ta vendos logon time në produkt?
Përgjigje: Po, ne mund të vendosim logon tuaj në produkt dhe të printojmë gjithashtu në paketim.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni