Дрвен ПВЦ кабинет за бања со топло LED огледало

Краток опис:

1. Материјали: ПВЦ и акрилен слив

2. Област за примена: Дом, бања, Хотел, парк

3. обесени на ѕид/под се опционални

4. Сликајте со различни бои

5. Леген: Супер бел акрилен леген со длабок сад


Детали за производот

Ознаки на производи

Опис на производот

ПВЦ, имено материјалот од поливинил хлорид, е пластичен производ. Стабилноста на ПВЦ плочата е подобра и има добра пластичност.Овој материјал е водоотпорен, кога се мие во салон, вода удира во кабинетот, нема да има никаков проблем.ПВЦ е потолерантен на топлина, побезбеден е. ПВЦ е отпорен на пламен (вредност на отпорност на пламен над 40) Огледало со LED светло, кога ќе го допрете, светлото се вклучува, кога повторно ќе допрете, светлото се гаси.

YEWLONG има повеќе од 15 години искуство во изработка на ПВЦ модели.2015 година однесовме примерок во Турција, присуствувавме на Саемот во Истанбул.Секоја година земавме нови дизајни за да присуствуваме на КАНТОНСКИОТ САЕМ во ГУАНГЖОУ двапати.Секој пат, можеме да добиеме нови нарачки на некои клиенти и некои клиенти доаѓаат да ја посетат нашата фабрика.Сега ќе имаме повеќе нарачки на проекти со нарачка направена по нарачка, ќе понудиме повеќе примероци од нашиот нов проект во блиска иднина, добредојдовте да останете во контакт со нас.

Карактеристики на производот

1,5 година гаранција
2. Водата или влагата не се проблем за ПВЦ
3. Огледало функција: LED светло, грејач, часовник, време, Bluetooth
4.Внатре сликарство и надвор сликарство квалитет исти
5. Контактирајте со нас во секое време

За производот

За-производ 1

Најчесто поставувани прашања

1, Како е вашата гаранција?
О: Имаме 3 години гаранција за квалитет, ако има какви било проблеми со квалитетот во ова време, можеме да обезбедиме додатоци за замена.

2, каква марка на хардвер користите?
О: DTC, Blum итн. Имаме повеќе брендови за избор.

3, Може ли да го ставам моето лого на производот?
О: Да, можеме да го ставиме вашето лого на производот и да го испечатиме и на пакувањето.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја