84-инчен Абердин бања суети Callacate кварц врвот

Краток опис:

Димензии на кабинетот: 84 инчи. Ш x 22 инчи. Д x 36 инчи. В

Димензии на картон: 86 инчи. Ш x 24 инчи. Д x 38 инчи. В

Гос Тежина: 335 LBS

Нето тежина: 300 LBS

Кабинетски хардвер: Целосно продолжување, меко затворање, шарка за затворање, златно брусена рачка

Тип на инсталација: самостоен

Конфигурација на мијалник: двојно

Број на функционални врати: 4

Број на функционални фиоки: 11

Број на полици: 2


Детали за производот

Ознаки на производи

Опис на производот

Преглед
1, Сите направени од еко-пријателски цврсто дрво и иверица, без медијапан.
2, брендирани шарки и лизгачи со меко затворање, целосно продолжување и лесно расклопувачки лизгачи.
3, Нов тренд златна брусена рачка, на повеќето клиенти им се допаѓа, достапни се и други бои и рачки за материјали.
4, Самостојна суета
5, Двојни мијалници со печат CUPC
6, Број на функционални врати: 4
7, Број на функционални фиоки: 11
8, Број на полици: 2
9, Боја: бела, темно сина, сива, зелена итн.
10, Изборна големина: 30”, 32” 36”, 42”, 48”, 60”, 72”, 84” итн.
11, шалтер: кварц, природен мермер итн.

Морнарско сина мат завршна површина на површината, работна маса во соодветна боја со заоблени рабови, еколошки цврсто дрво и иверица, фиоки со гулаб и тегла структура, сето тоа го прави поцврсто и изгледа привлечно.Со користење на брендирани лизгачи и шарки, нема потреба да се грижите за неговиот животен век.Достапна е различна боја на бојадисување, исто така, можеме да ја направиме сјајна завршна обработка ако ви треба.Овде можете да изберете калакате, карара, бела, сива и сл.Исто така можете да ни кажете што ви треба, ние ќе направиме за вас.

Карактеристики на производот

1, Сите материјали се еколошки.
2, Лизгачите и шарките се меко затварачки и брендирани.
3, различни бои за сликање за избор, исто така може да се прилагодат
4, различни големини се достапни.
Може да се изберат 5, кварцни, мермерни итн врвови со различна боја.
6, мијалник со сертификат CUPC

За производот

За-производ 1 За-продукт2За-производ3 За-продукт4 За-производ 5 За-продукт6 За-продукт7 За-продукт8 За-производ 9 За-производ 10


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја