банер
јјинг 1
јјинг2
јјинг3
колекции на Џејкоб Делафон
допрете го луксузот и хармонијата во внатрешноста со тренд сериите од најдобрите дизајнери.
shouye1
shouye2

Јулонг простор

за нас

YEWLONG, еден од водечките производители на супериорен квалитет и луксузен мебел за бањи е основан во 1999 година. Во текот на изминатите 22 години искуство со слоганот „Направи го поинаку“, продолжуваме со дизајнирање, производство и развој на иновативни дизајни на одржлив начин за создавање сон простор за бања.

about_bg02 Види повеќе
неделен избор
Интересни вести, жешки понуди и стручни коментари.
YEWLONG @ 132-ти онлајн саем на КАНТОН

YEWLONG @ 132-ти онлајн саем на КАНТОН

Запознајте го YEWLONG онлајн во ПЕКИНГ ВРЕМЕ 9:00 часот (10.15-10.24) 2022-2023 ...
Научи повеќе
asbofp nedeland
Специјалисти за уредување на бања со водовод и мебел.