Модерен кабинет за бања од цврсто дрво 84 инчен дизајн на бел шејк

Краток опис:

Димензии на кабинетот: 84 инчи. Ш x 22 инчи. Д x 36 инчи. В

Димензии на картон: 86 инчи. Ш x 24 инчи. Д x 38 инчи. В

Гос Тежина: 310 LBS

Нето тежина: 366 LBS

Кабинетски хардвер: Целосно продолжување, меко затворање, шарка за затворање, златно брусена рачка

Тип на инсталација: самостоен

Конфигурација на мијалник: двојно

Број на функционални врати: 4

Број на функционални фиоки: 11

Број на полици: 2


Детали за производот

Ознаки на производи

Опис на производот

Стандардно пакување:
1. Хардверот е покриен со PE филм
2.Пластичната цевка е покриена со бисер памук против гребење
3.Шест страни сомед чешелпротив кршење
4.Шест агол со заштита
5.Различни резервни делови ќе бидат ставени во мала политорба со налепница
6. Целосно комплетно картон со тесна лента, надвор може да се испечати логото
7. Сите совети за пакување мора да одговараат на пакетот испратен по пошта

Карактеристики на производот

1, Сите материјали се еколошки.
2, Лизгачите и шарките се меко затварачки и брендирани.
3, различни бои за сликање за избор, исто така може да се прилагодат
4, различни големини се достапни.
Може да се изберат 5, кварцни, мермерни итн врвови со различна боја.
6, мијалник со сертификат CUPC

За производот

За-производ 1 За-продукт2За-производ3 За-продукт4 За-производ 5 За-продукт6 За-продукт7 За-продукт8 За-производ 9 За-производ 10

ЧПП:

П1.Кои се вашите услови за плаќање?
А1.Следниве плаќања се прифатени од нашата група
а.T/T (телеграфски трансфер)
б.Western Union
в.L/C (акредитив)

П2.Колку долго е времето за испорака по депонирањето?
А 2. може да биде од 30 дена до 45 дена, па дури и подолго, зависи од количината што ја правите, добредојдовте да нè распрашате за вашите барања.

П3.Каде е пристаништето за вчитување?
А 3. Нашата фабрика е со седиште во Хангжу, 2 часа од Шангај;товариме стока од Нингбо, или пристаништето во Шангај.

П4. Може ли да изберам некои модели од вас и да ви испратам некои од моите модели за да ги приспособите?
A 7. Да, можеме да ги правиме и вашите модели, ве молиме покажете ни ја вашата слика и барања.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја