Kabineti modern i banjës me dru të ngurtë 84 inç Dizajni i tundjes së bardhë

Përshkrim i shkurtër:

Përmasat e kabinetit: 84 inç. W x 22 inç. D x 36 inç. H

Përmasat e kartonit: 86 inç. W x 24 inç. D x 38 inç. H

Pesha e Goss: 310 LBS

Pesha neto: 366 LBS

Pajisja e kabinetit: Silider mbyllës i butë me zgjatim të plotë, mentesha mbyllëse e butë, dorezë e krehur me ar

Lloji i instalimit: i pavarur

Konfigurimi i lavamanit: i dyfishtë

Numri i dyerve funksionale: 4

Numri i sirtarëve funksionalë: 11

Numri i rafteve: 2


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

Paketimi standard:
1.Hardware është i mbuluar me film PE
2. Tubi plastik është i mbuluar me pambuk perla kundër gërvishtjeve
3.Gjashtë anët mekrehër mjaltikundër thyerjes
4.Gjashtë kënd me mbrojtje
5. Pjesë të ndryshme këmbimi do të vendosen në polibag të vogël me etiketë ngjitëse
6. Kartoni i plotë i plotë me shirit të ngushtë, jashtë mund të printohet logoja
7. Të gjitha këshillat e paketimit duhet të jenë në përputhje me paketën e dërguar me postë

Karakteristikat e produktit

1, Të gjitha materialet janë eko-miqësore.
2, Rrëshqitësit dhe menteshat janë me mbyllje të butë dhe të markës.
3, Ngjyra të ndryshme pikture për të zgjedhur, gjithashtu mund të personalizohen
4, madhësi të ndryshme janë në dispozicion.
Mund të zgjidhen 5, kuarc, mermer etj me ngjyra të ndryshme.
6, lavaman i certifikuar nga CUPC

Rreth Produktit

Rreth-Produkti1 Rreth-Produkti2Rreth-Produkti3 Rreth-Produkti4 Rreth-Produkti5 Rreth-Produktit6 Rreth-Produkti7 Rreth-Produktit8 Rreth-Produktit9 Rreth-Produktit10

FAQ:

Q1.Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A1.Pagesat e mëposhtme pranohen nga grupi ynë
a.T/T (Transferta Telegrafike)
b.Western Union
c.L/C (letër krediti)

Q2.Sa zgjat koha e dorëzimit pas depozitimit?
Një 2. mund të jetë nga 30 ditë në 45 ditë ose edhe më gjatë, varet nga sasia që bëni, mirëpresim të na pyesni për kërkesat tuaja.

Q3. Ku është porti i ngarkimit?
A 3. Fabrika jonë është e bazuar në Hangzhou, 2 orë nga Shangai;ne ngarkojmë mallra nga Ningbo, ose porti i Shangait.

Q4. A mund të zgjedh disa modele nga ju dhe t'ju dërgoj disa nga modelet e mia për t'i personalizuar ato?
A 7. Po, ne mund të bëjmë edhe modelet tuaja, ju lutemi na tregoni foton dhe kërkesat tuaja.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni