84 inç Aberdeen banjo Vanities Callacate kuarc Top

Përshkrim i shkurtër:

Përmasat e kabinetit: 84 inç. W x 22 inç. D x 36 inç. H

Përmasat e kartonit: 86 inç. W x 24 inç. D x 38 inç. H

Pesha e Goss: 335 LBS

Pesha neto: 300 LBS

Pajisja e kabinetit: Silider mbyllës i butë me zgjatim të plotë, mentesha mbyllëse e butë, dorezë e krehur me ar

Lloji i instalimit: i pavarur

Konfigurimi i lavamanit: i dyfishtë

Numri i dyerve funksionale: 4

Numri i sirtarëve funksionalë: 11

Numri i rafteve: 2


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

Vështrim i përgjithshëm
1, Të gjitha të bëra nga druri i ngurtë miqësor ndaj mjedisit dhe kompensatë, pa asnjë MDF.
2, Mentesha dhe rrëshqitës me mbyllje të butë, zgjatim të plotë dhe rrëshqitës që çmontohen lehtësisht.
3, dorezë me furçë të artë të trendit të ri, shumica e klientëve e pëlqejnë atë, ngjyra të tjera dhe doreza materiale janë gjithashtu të disponueshme.
4, Kotësi e pavarur
5, Lavaman dopio me vule CUPC
6, Numri i Dyerve Funksionale: 4
7, Numri i sirtarëve funksionalë: 11
8, Numri i rafteve: 2
9, Ngjyra: e bardhë, blu, gri, jeshile etj.
10, Madhësia opsionale: 30”, 32” 36”, 42”, 48”, 60”, 72”, 84” etj.
11, countertop: kuarc, mermer natyral etj.

Blu blu mat në sipërfaqe, tavani me ngjyra të përshtatshme me buzë të pjerrëta, dru i fortë dhe kompensatë miqësor ndaj mjedisit, sirtarë me bisht pëllumbi dhe trup i kotë me strukturë tene, të gjitha e bëjnë atë më të fortë dhe duket tërheqës.Duke përdorur rrëshqitës dhe mentesha të markës, nuk ka nevojë të shqetësoheni për jetëgjatësinë e tij.Ka ngjyra të ndryshme të lyerjes, gjithashtu mund ta bëjmë atë me shkëlqim nëse keni nevojë.Ka calacatte, carrara, perandori e bardhë, gri etj të countertop këtu për të zgjedhur.Gjithashtu ju mund të na tregoni se çfarë keni nevojë, ne do të bëjmë për ju.

Karakteristikat e produktit

1, Të gjitha materialet janë eko-miqësore.
2, Rrëshqitësit dhe menteshat janë me mbyllje të butë dhe të markës.
3, Ngjyra të ndryshme pikture për të zgjedhur, gjithashtu mund të personalizohen
4, madhësi të ndryshme janë në dispozicion.
Mund të zgjidhen 5, kuarc, mermer etj me ngjyra të ndryshme.
6, lavaman i certifikuar nga CUPC

Rreth Produktit

Rreth-Produkti1 Rreth-Produkti2Rreth-Produkti3 Rreth-Produkti4 Rreth-Produkti5 Rreth-Produktit6 Rreth-Produkti7 Rreth-Produktit8 Rreth-Produktit9 Rreth-Produktit10


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni